Fork Team - Analiza Danych
O NAS
Jesteśmy grupą młodych naukowców biologów, bioinformatyków, rolników i statystyków. Oferujemy naszą wiedzę, umiejętności, zaangażowanie i kreatywność. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. Prowadzimy konsultacje z zakresu metod i narzędzi statystycznych oraz bioinformatycznych stosowanych w badaniach przyrodniczych (medycyna, biologia, farmacja, rolnictwo). Nie jesteśmy ani matematykami, ani informatykami, rozumiemy biologów, lekarzy, rolników i potrafimy w prosty i przystępny sposób wytłumaczyć wyniki analizy. Od nas nie dostają Państwo surowych wyników analizy.
FORK SYSTEMS Konrad Dębski
ul. Broniewskiego 10, 05-850 Duchnice
NIP PL 534 238 31 65
REGON 364394936


WŁAŚCICIEL
FORK TEAM mgr. Konrad J. Dębski

Biolog z pasji zajmujący się analityką danych bioinformatyką i programowaniem, głównie w środowisku R, ale nie pogradzi innymi językami.
Obecnie uczestnik studiów doktoranckich w Katedrze Doświadczalnictwa i Bioinformatyki (SGGW). Administrator katedralnego klastra obliczeniowego. Poszukuje cech charakterystycznych genów docelowych dla leków w danych mikromacierzowych.
Bioinformatyk w Pracowni Epileptogenezy Instytutu Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego w Warszawie.
Obeznany w mokrym laboratorium... Fuzjonował protoplasty ziemniaków...

WWW: Strona domowa
Mail: debski@fork.edu.pl

Nasi współpracownicy:

dr inż. Marcin Studnicki

Rolnik i biostatystyk tęga głowa, jeżeli chodzi o wszelkiego rodzaju testy statystyczne. Rozumie zawiłości wielu eksperymentów. Ludzkim głosem mówi nie tylko w Wigilie, chociaż kropki nazywa punktami. Adiunkt w Katedrze Doświadczalnictwa i Bioinformatyki SGGW. Pełnomocnik do spraw klastra Katedry Doświadczalnictwa i Bioinformatyki SGGW.

WWW: Strona domowa
Mail: studnicki.marcin@gmail.com
FORK TEAM

FORK TEAM Dr inż. Agnieszka Wnuk

Z wykształcenia technik Ogrodnik i magister Rolnictwa ze specjalnością Ochrona Środowiska. Obie prace inżynierska i magisterska dotyczyły wiedzy oraz nastawienia studentów do zagadnienia GMO. Obecnie w ramach doktoratu zajmująca się zagadnieniami modelu multiplikatywnego, składowymi plonu oraz wizualizacją danych (głównie rolniczych). Obeznana z zasadami poprawnej wizualizacji danych (zarówno ich analizy jak i prezentacji).

WWW: Strona domowa
Mail: kanea.oo@gmail.com

CopyRight: ForkTeam & BadCompany 2011